اقامتگاه بومگردی بهشت آباد اردل (دژگرد)

مکان های گردشگری این منطقه

کد خانه :
HDK-1476
نوع خانه:
0
ظرفیت :
4
استان:
چهارمحال و بختیاری
شهرستان:
اردل
روستا:
اردل

قیمت

روزهای وسط هفته (شنبه تا سه‌شنبه) :

400 هزار تومان

روزهای آخر هفته (چهارشنبه تا جمعه):

375 هزار تومان

ایام پیک سال (تعطیلات خاص) :

375 هزار تومان

نفر اضافه (هر نفر) :

180هزار تومان


تجهیزات خانه

 • اجاق گاز

 • فرش

 • کولر

 • بخاری

 • تخت

 • پتو


دسترسی به مراکز

 • بانک

 • داروخانه

 • سوپرمارکت

 • درمانگاه

 • تعمیرگاه

 • پلیس


بافت جغرافیایی

 • جنگلی

 • دشت

 • رودخانه

 • محلی


شرایط مسیر

 • جاده آسفالت

 • جاده خاکی


توضیحات خانه

اقامت گاه بومگردی دژگرد، در روستای بهشت آباد اردل واقع شده است. تقریبا در مرکز استان چهار محال بختیاری که دسترسی و بازدید از تمام جاذبه های گردشگری و تفریحی استان چهار محال بختیاری را برای شما آسان و میسر می کند. فصل بهار در تمام ایران زیبا و دیدنی هست اما در استان چهار محال و بختیاری، چلوه دیگری از بهار را تجربه و حس خواهید کرد ،زمین سرسبز، کوه های سر به فلک کشیده، درختان تنومند، رودهای خروشان و شکوفه های بهاری . بهار استان چهار محل و بختیاری بسیار زیبا و روح نواز است و مطمئنا بهترین خاطره مسافرت و گردشگری را در فصل بهار در کنار دوستان و خانواده برای شما رقم خواهد زد.

تمام سعی مجموعه گردشگری دژگرد، ایجاد امکانات و شرایط مورد نیاز برای گذراندن اوقات خوش و فرح بخش در یکی از به یادماندنی ترین و بکر ترین مناظر و گردشگاه های استان چهار محال و بختیاری می باشد. شما می توانید در زمانی که در اقامت گاه ما حضور دارید از مکان های زیر دیدن فرمایید و برای ثبت این لحظت عکس و فیلم های زیبا و ماندگار تهیه کنید : ۱- آبشار زردلیمه ۲- آبشار کوهرنگ همچنین در اقامت گاه دژگرد می توانید از طعم لذیذ انواع کباب با گوشت بره تازه از محصولات روستای بهشت آباد، ماست و پنیر و کره محلی و همین طور ماهی قزل آلا از رودخانه نزدیکی اقامت گاه تهیه شده است ، لذت ببرید. اتاق های مجموعه با صنایع دستی و آثار تزیئنی و بومی عشایر و روستا نشینان منطقه تزئین شده است و حال و هوای زندگی در روستا را در مدت حضور شما در اقامت گاه دژگرد تداعی می کند. همنطور از محصولات صیفی شامل گوجه و خیار کاملا ارگانیک کاشته شده در باغچه اقامت گاه به صورت از تولید به مصرف، پذیرایی می شود.

در مدت حضور در قامت گاه دژگرد، راهنمای گردشگری در کنار شما خواهد بود و اطلاعاتی از زندگی عشایر و روستا نشینان ، تاریخچه روستا، اداب و رسوم و فرهنگ بومی منطقه را در اختیار شما قرار می دهد. این اقامتگاه مساحتی بالغ بر ۲ هزار مترمربع دارد و دارای ۴ باب اتاق زیبا با چیدمان سنتی و ۳ کلبه چوبی می باشد. و ۲ عدد سرویس بهداشتی ایرانی و ۱ سریوس بهداشتی فرنگی که به صورت مشترک در محوطه اقامتگاه واقع شده است. از جمله امکانات و خدمات ارائه شده در این اقامتگاه می توان به سرویس سرمایشی (کولر) و سرویس گرمایشی (کرسی و بخازی گازی)، پارگینگ و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی اشاره کرد.

همچنین حضور چندین تور لیدر ماهر و متخصص راهنمای بسیار خوبی برای بازدید از جاذبه های گردشگری این منطقه است. گفتنی است در محوطه اقامتگاه چندین سکو به همراه پشه بند تعبیه شده است و گردشگران برای استراحت در آب و هوای دلپذیر این روستا و خوابی دلچسب زیر آسمان پرستاره می توانند از آن ها استفاده کنند. از نکات جالب این اقامتگاه می توان به وجود تنور آتشی برای پخت نان محلی و باغچه های بزرگ سبزیجات و صیفی جات اشاره کرد که از آن ها برای تهیه و طبخ غذاهای محلی برای گردشگران این اقامتگاه استفاده می شود. گردشگران در صورت سفارش و هماهنگی قبلی با پرسنل این اقامتگاه می توانند وعده های غذایی خوشمزه محلی این شهر و دیار نظیر آش بلگ، کباب بختیاری، کباب په به جیر یا کباب جگر پیه پیچ، آب ترشی، آش دوغ، تاس کباب، کاله‌جوش و آوریز یا آبریز را سفار دهند و از طعم خوشمزه و محلی آن ها لذت ببرند.

همچنین یکی دیگر از خدمات دوست داشتنی برای گردشگران این اقامتگاه وجود چندین دست لباس سنتی زنان و مردان بختیاری این دیار زیبا است که گردشگران می توانند عکس هایی زیبا برای ماندگار کردن سفر خود با این لباس های زیبا داشته باشند. یکی از دلایل جذب گردشگر به این اقامتگاه قرار گیری آن در مرکز استان است که باعث دسترسی آسان و سریع به نقاط گردشگری و مکان های دیدنی این استان شده است. همچنین امکان قایق سواری برای گردشگران در این منطقه فراهم است. لازم به ذکر است بهترین زمان برای سفر و بازدید از جاذبه های گردشگری و طبیعی این منطقه بهار و تابستان است.

تله پزی گوشت گوسفند وچلوی مخلی باسبزی های کوهی ۳۵. کباب قزل الای وحشی باچلوی محلی ۲۵. آش محلی مخصوص ۱۰. خورشت کدو وچلوی محلی ۱۸.

تاس کباب ۲۰. خورشت سبزی باچلو محلی ۱۸. شل غیرمزه ۲۰ و..

. قیمت غذاهااز۱۰ تا۳۵ باغ رستم تالاب چغاخور سرداب رستم اباد عشایر وسیاه چادر واقعی قبرستان ۳۵۰۰ ساله وشیرهای سنگی منطقه مشایخ دوپلان ابشاره دره عشق رفتینگ ارمند از۵۵ تا۱۰۰تومن قلعه سردار اسعد بختیاری کوهرنگ غاریخی ابشار شیخ علی خان ابشار لندی ابشار زردلیمه منطقه هلن منطقه سبزه کوه دریاچه کارون ۴ روستای سراقاسید سواحل زاینده رود پل زمانخان چشمه دیمه و...

. قیمت برای لیدر یا راهنما جهت معرفی نقاط گردشگری به مسافرین اقامتگاه بوم گردی از۱۵۰ به بالا.

باکس زیر هر تاریخ، قیمت هر شب به هزار تومان می باشد.