مقصد
شاهرود
مبدا
اصفهان
ظرفیت تور:
40 نفر
هزینه تور
420,000 تومان
هزینه تور برای کودکان زیر 5 سال
420,000 تومان
نوع ترانسفر
زمینی
برگزار شده

تور جنگل ابر


2 روزه
1396/09/24
2 روز
1396/09/26
1396/09/04
20 روز
1396/09/23
وسایل مورد نیاز

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه،  لباس مناسب طبیعت گردی، پانچو برای مواقع بارانی، باتوم کوه پیمایی، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه، قمقمه آب (که از منزل پر شده باشد)، لیوان و ظروف شخصی، هد لمپ، داروی مصرفی شخصی، کارت شناسایی، کوله پشتی بزرگ با حجم مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد.

زمانبندی روزانه


روزاول

ساعت ۵ صبح حرکت به سوی جاده گرمسار و صرف صبحانه در رستوران، ادامه مسیر تا شاهرود و بازدید از مجموعه بایزید بسطامی و صرف ناهار، دیدار از مقبره عارف نامی خرقان و ادامه تا اقامتگاه بومگردی، گشت عصرگاهی در کوچه باغات رویایی کلات خیج و صرف شام و شب نشینی..

روزدوم

صرف صبحانه و جمع آوری وسایل، حرکت با مینی بوس های محلی در اختیار تور به سوی مقبره عارف بزرگ ایران "بایزید بسطامی"، دیدار از این اثر فاخر منطقه و ادامه به سوی روستای موجن، گشت آبشار و عبور از خنکای آب مجن و عکاسی از مناظر بدیع منطقه، صرف ناهار در رستوران و بازگشت به سوی تهران، رسیدن حدود ساعت ۲۲ (۱۰ شب)..


قوانین تور


برای کنسل کردن تور ۲۴ ساعت قبل اطلاع دهید در غیر اینصورت ۲۰ درصد هزینه کسر خواهد شد


قوانین و شرایط عمومی سفرهای سامانه گردشگری داپنو که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای داپنو می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید. برای مطالعه قوانین اینجا  کلیک کنید.