مقصد
محلات
مبدا
شهرکرد
ظرفیت تور:
35 نفر
هزینه تور
64,000 تومان
هزینه تور برای کودکان زیر 5 سال
64,000 تومان
نوع ترانسفر
زمینی
برگزار شده

برنامه یک روزه ی هلند ایران (محلات)


1 روزه
1397/08/04
1 روز
1397/08/05
1397/08/01
3 روز
1397/08/03
وسایل مورد نیاز

وسایلی که باید به همراه داشته باشید
 1. یک وعده صبحانه 
 2. یک وعده ناهار
 3. تنقلات 
 4. آب
 5. وسایل شخصی شنا 
 6. کلاه 
 7. عینک آفتابی و کرم ضد آفتاب
 8. داروهای شخصی
 9. زیرانداز
 10. لباس گرم

خدمات تور

 1. میان وعده 
 2. بیمه 
 3. لیدر 
 4. مجوز
 5. هزینه ورودیها و بلیت بازدید از غار

زمانبندی روزانه


روزاول

مَحَلّات یکی از شهرهای ایران است. این شهر به واسطه مزارع بزرگ پرورش گل و نبود آلودگی هوا به القابی مانند هلند ایران و بهشت افسانه‌ای و شهر گل ها شهرت یافته‌است. محلات به عنوان بزرگ‌ترین شهرستان کشور از لحاظ سطح زیرکشت گل،مهد پرورش گل و گیاهان زینتی در کشور،پایلوت گل‌کاری کشوراست و رتبه اول را از لحاظ تنوع تولید گل در کشور داراست. محلات دارای منابع متعدد و غنی معادن سنگ زینتی، معادن سنگ تراورتن و مرمریت می‌باشد که از لحاظ کیفیت در دنیا کم‌نظیر است.

چشمه‌های آبگرم محلات از جمله ۲۶ آبگرم معروف ایران هستند که از اعماق زمین با درجه حرارت حداقل ۵۰ درجه سانتی گراد به سطح زمین جاری می‌شوند. این چشمه‌ها به خاطر خاصیت درمانی که دارند از محبوبیت خاصی میان گردشگران داخلی و خارجی برخوردار هستند. اهالی محلات بر این باورند که آب این چشمه‌ها بیماری‌های کبدی، کلیوی، صفرایی و دستگاه گوارش را درمان می‌کنند. غار چال‌نخجیر غاری واقع در شهر مابین نراق و دلیجان در استان مرکزی کشور ایران است.

این غار در میان راه دلیجان به نراق و در منطقه‌ای به نام چال‌نخجیر، و در دامنه کوه تخت واقع شده است. غار در سال ۱۳۶۸ به دست چوپان های نراق کشف شد. قدمت غار حدود ۷۰ میلیون سال تخمین زده می‌شود و جزء غارهای آهکی و زنده دنیا محسوب می‌شود. غار چال‌نخجیر از جمله غارهای طبقاتی است و از سه طبقه تشکیل شده است.

حدود ۹۵٪ از دیواره‌های غار پوشیده از رسوبات آهکی و مابقی سنگی است. تاکنون ۱۲۰۰ متر از غار برای بازدید عموم کف‌سازی، ایمن‌سازی و نورپردازی شده است. گفته شده است که در انتهای غار دریاچه‌ای هست که امکان قایقرانی در آن وجود دارد، اما به طور کلی شناسایی نشده است. منحصر به فرد بودن نهشته‌ها، دسترسی آسان به غار، خودترمیمی به دلیل زنده بودن و تهویه مناسب هوای درون غار از ویژگی‌های خاص غار می‌باشد.

این غار در سال ۱۳۸۴ خورشیدی در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید..


قوانین تور


به همراه داشتن کارت شناسایی و مطالعه قوانین عمومی برگزاری تورها


قوانین و شرایط عمومی سفرهای سامانه گردشگری داپنو که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای داپنو می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید. برای مطالعه قوانین اینجا  کلیک کنید.