توجه : برای خرید تور باید درسامانه گردشگری داپنو ثبت نام کرده و وارد سایت شوید.

1) جستجو و انتخاب تور

برای جستجوی تور مورد نظر خود در داپنو، از دو روش می‏توانید استفاده کنید:


  • با انتخاب گزینه تورها از منوی تور می توانید تمام تورهای سامانه گردشگری داپنو را مشاهده کنید و در صورت نیاز نیز می توانید با استفاده از ابزار جستجوی پیشرفته در پنل سمت راست صفحه و با انتخاب ویژگی‏‏هایی که برای شما اهمیت بیشتری دارند در کنار محدود کردن دامنه قیمت تور، تور مطلوب خود را راحت‏‏تر انتخاب کنید. استفاده از ابزار جستجو ساده در صفحه اصلی و یا جستجوی پیشرفته (در منوی تور سپس زیر منوی تورها)
  • استفاده از ابزار جستجو ساده در صفحه اصلی و یا جستجوی پیشرفته (در منوی تور سپس زیر منوی تورها)

همچنین، بخش‏هایی در سایت شامل "آخرین‏ تورها" و "تورهای تخفیف دار" در نظر گرفته شده‏‏اند که بررسی تورها در این بخش‏‏ها می‏تواند شما را در انتخاب تور مورد نظرتان کمک نماید.


2) اضافه کردن مسافران تور

با انتخاب گزینه خرید، می توانید اطلاعات مسافران تور را وارد نمایید. در بین مسافران بایستی یکی را به عنوان مسافر مسئول انتخاب کرده تا در صورت نیاز کارمندان سامانه گردشگری داپنوامکان هماهنگی را داشته باشند . توجه داشته باشید قبل از برگزاری تور این مشخصات با مسافران تور مطابقت داده خواد شد در صورت عدم تطابق اطلاعات از ورود شما جلوگیری به عمل خواهد آمد.


2) نهایی کردن خرید

پس از ورود اطلاعات مسافران، سفارش به سبد خرید اضافه می شود. با تایید صورت حساب سفارش می توانید نحوه پرداخت را مشخص کنید . در سامانه گردشگری داپنو به سه روش می توانید عملیات پرداخت راانجام دهید:

  • درگاه بانک : با استفاده از اطلاعات کارت و رمز دوم خود می توانید مبلغ مورد نظر را از طریق درگاه بانک پرداخت نمایید.
  • کارت به کارت: شما می توانید وجه سفارش خود را بصورت انتقال وجه کارت به کارت به شماره 6395-9911-1846-6986 پرداخت نموده و حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از سفارش اطلاعات آن را ثبت نمایید. تا زمان ثبت سفارش ، شما جز مسافران نخواهید بود. برای پیگیری ثبت سفارش می توانید از طریق داشبود و سپس گزینه پیگیری سفارشات از تایید یا عدم تایید سفارش مطلع شوید.
  • واریز به حساب: شما می توانید وجه سفارش خود را از طریق مراجعه به شعب بانک به حساب 2802131332 بانک تجارت به نام شرکت عصر اندیشه زاگرس واریز کرده و تا حداکثر ۲۴ ساعت پس از سفارش اطلاعات آن را ثبت نمایید . برای پیگیری ثبت سفارش می توانید از طریق داشبود و سپس گزینه پیگیری سفارشات از تایید یا عدم تایید سفارش مطلع شوید.