اطلاعات بیشتر


نام مکان:
پلاژ آقایان
استان:
هرمزگان
شهرستان:
بندر لنگه

معرفی نامه

این پلاژ در سواحل شرقی جزیره کیش با مساحتی برابر با 10000 مترمربع و در مجاورت مجموعه ورزشی والیبال ساحلی قرار دارد .دسترسی به این مرکز با وسیله نقلیه عمومی هم امکان‌پذیر است.هرچند شنا برای آقایان در اغلب سواحل جزیره آزاد است، اما به دلیل وجود امکانات مناسب برای شنا در باشگاه دریایی، استقبال از این مکان بیشتر است. سواحل کیش برخلاف بسیاری از سواحل دنیا که از ماسه خاکستری پوشیده شده است، پوشش مرجانی دارد.

رنگ نقره فام مرجان‌ها در پرتو آفتاب از درخشندگی خیره‌کننده ای برخوردار است. آب دریا در سواحل کیش شفاف و زلال و کف آن تا عمق چند متری به راحتی قابل رویت است. در این سواحل پلاژهایی ویژه بانوان و آقایان و یا خانواده‌ها ساخته شده است و مکان مناسبی برای اسکان موقت گردشگران و ساکنان کیش است. آموزش شنا در این پلاژ هم به صورت انفرادی و هم به صورت گروهی انجام می‌شود و نجات غریق‌ها در تمام وقت اداری حضور دارند.

دوش‌های آب شیرین و بوفه از خدمات این مرکز هستند.در مجاورت این مکان سه زمین استاندارد بین المللی والیبال ساحلی و یک زمین فوتبال ساحلی نیز جهت استفاده ورزشکاران وجود دارد.ساحل کیش و این پلاژ ماسه ای و عاری از سنگ است و آسایش مطلوبی فراهم شده است.عمق آن نیز به تدریج افزایش می‌یابد و امکان مناسبی را برای شنا در عمق‌های مختلف پدید می‌آورد.

این مجموعه دارای امکانات ویژه ای مثل اتاق ...مشاهده کامل متن ماساژ، دوش‌های آب شیرین، تجهیزات کمک‌های اولیه و بوفه می‌باشد.

همچنین این مجموعه دارای سه زمین استاندارد بین‌المللی والیبال ساحلی، زمین هندبال ساحلی و یک زمین فوتبال ساحلی است که قابل کرایه توسط علاقه‌مندان است. علاوه برآن وجود ناجیان غریق نیز، ایمنی و رضایت خاطر استفاده کنندگان را فراهم آورده است. نورپردازی مناسب باعث شده تا شنا کردن در شب نیز امکان پذیر و ایمن باشد.نکتــه:لطفا به جهت ایمنی و آسایش، فقط در محل هایی شنا کنید که برای این منظور در نظر گرفته شده است و پس از شنا در آب دریا در اسرع وقت با دوش آب شیرین حمام کنید زیرا بسیاری از باکتری و میکروب‌های موجود در آب از این طریق دفع می‌شوند و با نصب دوش‌های آب شیرین کن در پلاژ آقایان، رفع این مورد فراهم شده است.

تلفن تماس : 4450671منبع :http://www.kish.ir/HomePage.aspx?TabID=4715&Site=douranportal&Lang=fa-IRhttp://www.

kish.ir/HomePage.aspx?TabID=4715&Site=douranportal&Lang=fa-IR.