اطلاعات بیشتر


نام مکان:
بازار بین المللی ونوس کیش
استان:
هرمزگان
شهرستان:
بندر لنگه

معرفی نامه

بازار بین المللی ونوس کیش در سال هزار و سیصد و پنجاه و هفت در محیطی به مساحت بیست و شش هزار و پانصد مترمربع، در دو طبقه و با سیصد و ده غرفه در خیابان سنایی جزیره کیش احداث شده است. بیشتر غرفه‌های بازار ونوس به فروش پوشاک و تعداد کمتری نیز به فروش لوازم خانگی، لوازم ورزشی، اسباب بازی و … اختصاص یافته است. هرجند در بازار ونوس از نمایندگی مارک‌های معروف خبری نیست، اما می‌توانید پوشاک با کیفیت و قیمت مناسب هم در این بازار پیدا کنید. بازار ونوس مانند سایر بازارهای کیش هرشب مراسم قرعه کشی و موسیقی زنده برگزار می‌کند.

در این بازاربیشتر پوشاک زنانه عرضه شده و کمتر در آن فروش سایر محصولات خانگی مشاهده می‌شود. زمینه فعالیت غرفه‌ها پوشاک، کیف و کفش، بهداشتی و آرایشی، اسباب بازی، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، مواد غذایی، خرازی ومشاور املاک می‌باشد.در بازارونوس همچنین یک رستوران و یک کافی شاپ وجود دارد.در قسمتی از بازار ونوس وسایلی برای بازی کودکان تعبیه شده است که خردسالان می‌توانند ساعات دلپذیری را در آنجاسپری کنند.

بازار ونوس در خیابان سنایی قرار گرفته وبازار مریم در نزدیکی بازار ونوس می‌باشد . بیشتر گردشگرانی که قصد خرید از کیش را دارند حتما از این بازار بازدید می‌نمایند.منابع :http://khabarekish.irhttp://www.

kish.comhttp://www.kishairport.comhttp://kishsara.

hi98.ir.