اطلاعات بیشتر


نام مکان:
بازار بین المللی زیتون کیش
استان:
هرمزگان
شهرستان:
بندر لنگه

معرفی نامه

معماری بازار بین‌المللی زیتون با دیگر مراکز خرید جزیره متفاوت است. از طرفی تکرار زاویه‌ها در نمای بازار، آن را به چهره ای آشنا در جزیره مبدل، و از طرفی دیگر معماری داخلی آن با نیم طبقه‌ها و طراحی هدایت خریدار جذابیت این بازار را دو چندان کرده است . بازار زیتون در سال هزار و سیصثد و هفتاد و شش در زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع در دو طبقه احداث و به بهره برداری رسید. این بازار پنج هزار و دویست متر مربع مساحت دارد و نود و شش غرفه تجاری و دوازده غرفه اداری را شامل می‌شود.

قیمت اجناس در این بازار مناسب است و خریدار حیطه‌ی گسترده ای از انتخاب‌ها را در اختیار خواهد داشت.این بازار یکی از بهترین مراکز خرید در جزیره کیش می‌باشد که با بهترین مصالح ساختمانی ساخته شده است . این بازار دارای صد و هشت غرفه می‌باشد که تقریبا همه این غرفه‌ها به سیستم‌های صوتی مرکزی ، سیستمهای خنک کننده مرکزی ، تلفن و محیط سبز و پارکینگمجهز اند . طراحی هدایت خریدار و مشتری , معماری داخلی با نمایی بسیار عالی را با نمایی آشنا در جزیره زیبای کیش مبدل ساخته است.

نرخ کالا و اجناس در بازار زیتون کیش مناسب می‌باشد و می‌توانید خرید خود را با قیمت بسیار مناسب و خوب انجام دهید. در بازار بین‌المللی زیتون کیش کالاها و اجناسی مانند : کیف و کفش , پوشاک مردانه و زنانه و بچه گانه , روسری , فروشگاه‌های اسباب بازی و لوازم خانگی ...

مشاهده کامل متن , عطر و ادکلن و… از کالاهای متنوع بازار زیتون کیش می‌باشد. بازار زیتون کیش در نزدیکی هتل پارسیان کیش , مرکز تجاری کیش , بازار پانی , بال هایپر مارکت قرار گرفته است .منابع :http://news.asrgardesh.

comhttp://kishsara.hi98.irhttp://www.kish.

irhttp://www.kishairport.ir.