اطلاعات بیشتر


نام مکان:
بازار مریم کیش
استان:
هرمزگان
شهرستان:
بندر لنگه

معرفی نامه

بازار مریم کیش تنها بازار سر باز جزیره کیش محسوب می‌شود که طراحی منحصر به فردی دارد. در این بازار غرفه هایی از قبیل فروش پوشاک زنانه و مردانه، کیف و چمدان، کفش، روسری و لوازم خانگی وجود دارد .در فضای سبزی که در محوطه میانی بازار قرار دارد نیمکت هایی برای استراحت بازدیدکنندگان تعبیه شده است و کافی شاپ کوچکی هم درست در وسط این بازار قرار دارد.بازار مریم کیش پنجاه و دو غرفه را شامل می‌شود .

همچنین این بازار در فضایی باز با ساختار چوبی می‌باشد که در خیابان سنایی جزیره کیش واقع شده و دارای طراحی و معماری خاص و منحصر به فردی می‌باشد.ویژگی‌های معماری و محیط دلنشین آن به همراه نورپردازی زیبا و تماشایی و همچنین تنوع فروشگاه‌های آن نظر خریداران بسیاری را به خود جلب می‌نماید.بازار مریم نخستین بازار جزیره کیش بعد از انقلاب و تنها بازار رو باز این جزیره می‌باشد. اولین چیزی که در مورد این بازار نظر هر کسی رو به خودش جلب می‌کند، نمای متفاوت آن که ترکیبی از نمای سنتی و سازه‌های چوبی و گلکاری‌های زیبای آن می‌باشد.

بازار مریم پنجاه و دو غرفه فعال دارد که زمینه‌های پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و خدمات مسافرتی و … فعالیت می‌کنند.در این بازار هر شب برنامه‌های شاد و مفرحی همراه با جایزه داره برای بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است.منابع :http://khabarekish.irhttp://www.

kish.comhttp://www.kishairport.comhttp://kishsara.

hi98.ir.