اطلاعات بیشتر


نام مکان:
بازار پانیذ کیش
استان:
هرمزگان
شهرستان:
بندر لنگه

معرفی نامه

این بازار یکى از مراکز تجارى جزیره کیش می‌باشد که بین بازارهای پردیس یک و پردیس دو و هایپرمارکت کیش واقع شده است.بازار بین‌المللی پانیذ کیش در سال هزار و سیصد و هفتاد و هشت در قسمت شرقی جزیره کیش و زمینی به مساحت یک هکتار در در نوار سیاحتی کیش شروع به فعالیت نمود . این بازار در حال حاضر صد و هشتاد و سه غرفه شامل مارک‌های مختلف فعال در بازار زیتون کیش در حال خدمت رسانی به گردشگران و بازدید کنندگان گرامی می‌باشند.بازار بین‌المللی پانیذ یکى از بازارهای پرطرفدار جزیره کیش می‌باشد.

این بازار در دو طبقه، ارایه کننده انواع مختلفی از اجناس شامل فروشگاه‌های مختلف کیف، کفش، پوشاک، وسایل صوتی و تصویری، انواع تلفن‌های همراه، ساعت، مکمل‌های غذائی، انواع شکلات و قهوه، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، لوازم تزئینی و دکوری، کافی‌شاپ و کافی‌نت می‌باشد که تقریبا نیمی از غرفه‌های موجود در بازار پانیذ به فروش پوشاک اختصاص یافته و بقیه غرفه‌ها اجناس مختلف مانند لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری، اسباب بازی، لوازم سفر و … را ارائه می‌کنند.یکی از نکات مثبت بازار پانیذ پایین بودن قیمت اجناس خانگی در آن است که قیمت‌های آن پایین‌تر از سایر بازارها در جزیره کیش می‌باشد.در طبقه دوم بازار پانیذ فروشگاه شهر چین نیز واقع شده است . در محوطه درونی این بازار کافی نت و کافی شاپ و در محوطه بیرونی آن چند رستوران .

..مشاهده کامل متن برای رفاه حال بازدید کنندگان فراهم شده است .در این بازار هر شب مراسم قرعه‌کشی با اجرای برنامه‌های شاد و ارائه جوایز به برندگان برگزار می‌گردد.

منابع :http://khabarekish.irhttp://www.kish.comhttp://www.

kishairport.comhttp://kishsara.hi98.ir.